CCCP: Creatieve Communicatie & Content Productie

We krijgen de vraag regelmatig:

waar staan die letters CCCP eigenlijk voor?

 

Vanaf nu hebben we een heel goed antwoord:

Creatieve Communicatie & Content Productie.

 

Gaan we dan ineens heel hip doen

en het buzzwoord ‘content’ gebruiken?

 

Ja.

 

Wij maken namelijk al 15 jaar content.

Alleen noemden we dat toen nog gewoon ‘filmpjes’.

Grappige filmpjes.

Spraakmakende filmpjes.

Ontroerende filmpjes.

Brutale filmpjes.

Gekke filmpjes.

Serieuze filmpjes.

Filmpjes van 5 seconden, een minuut, een kwartier, of van anderhalf uur.

Voor op televisie, voor in een reclameblok, voor internet of voor op een event.

 

Zulke filmpjes heten tegenwoordig content.

Dus eigenlijk maken wij sinds 2003 al content.

Sinds 6pack voor Heineken.

En we maken nog steeds content voor HEMA, Albert Heijn en Bavaria.

Voor de KRO, VPRO en VARA.

We maken Streetlab, Beestieboys en RamBam.

 

Dus of je nou een adverteerder bent, een omroep,

een reclamebureau of een mediabureau:

wie bijzondere content zoekt, moet bij CCCP zijn.

Want bij ons is content koning.

O, en de klant trouwens ook.

De Mensen

Mattias Schut

founder/
creative director

mattias.schut@cccp.nl

020 531 22 22

Monique
Janse

Productieleider

monique.janse@cccp.nl

020 531 22 22

Frank Barendse

Zakelijk Directeur

frank@cccp.nl

020 - 531 22 22

chris
van den brink

producer

chris.vandenbrink
@cccp.nl

020 531 22 66
020 531 22 22

Tommy Stienissen

media manager

tommy.stienissen
@cccp.nl

020 531 22 08
020 531 22 22

Ka Cheung Tang

financieel medewerker

kc.tang@cccp.nl

020 531 22 82
020 531 22 22

Anouk Kamminga

Hoofd TV en Video

anouk.kamminga@cccp.nl

020 - 531 22 22

Anouk Bozon

Hoofd Productie Televisie

anouk.bozon@cccp.nl

020 531 22 22

Barend Ballering

Producer

barend.ballering@cccp.nl

020 - 531 22 22

Lisette
van der Valk

Office Manager

office@cccp.nl

020 531 22 22

Jochem Pinxteren

Hoofdredacteur Televisie

jochem.pinxteren
@cccp.nl

020 531 22 22